+90.530.879.12.82 hayal@kisiyeozelseyahat.com
+90.530.879.12.82 hayal@kisiyeozelseyahat.com

Göreviniz: Sürükleyici Bir Casusluk Deneyiminde Bir Ajan gibi Yaşamak

0
Talebinizi Gönderiniz
Talebinizi Gönderiniz
Adınız*
Email*
Talebiniz*
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Takip Listene Ekle

Adding item to wishlist requires an account

3445

Neden Biz?

  • Size özel hizmet
  • 7/24 size özel destek
  • Kişiye özel seyahat anlayışı
  • Tüm hizmetler bir arada

Sorunuz mu var?

Deneyimli ekibimiz her zaman size yardımcı olmaya hazır.

0.212.803.80.49

hayal@kisiyeozelseyahat.com

Özel Program
Avrupa
Deneyim Detayları

Bir MI6 ajanının ayakkabılarını giyin ve bazı eski İngiliz ve uluslararası istihbarat uzmanları tarafından dizayn edilmiş olan bu eşsiz ve sürükleyici casusluk oyunu içerisinde uluslararası istihbarat oyunlarının iç yüzünü yaşayın. Göreviniz, eğer görevi kabul etmeyi tercih ederseniz, herhangi bir zamanda başlayabilir. Hazırlıklı olun.

Sizi neler bekliyor

 İki ay boyunca uluslararası bir casusun hayatını yaşayın. Siparişe dayalı bu oyun, bir casusun hayatında gün be gün karşılaşabileceği olaylarla örülmüş olacak ve kabaca her hafta farklı bir olayla karşılaşacaksınız.

Simsarlık, ajan toplama ve gizli haberleşme teknikleri gibi geleneksel casusluk yeteneklerini kazanacaksınız. •

Gerçek zamanlı bir gözetleme operasyonunu tecrübe edecek, operasyonel bir senaryo içerisinde kılık değiştirme tekniklerinin nasıl kullanıldığını öğreneceksiniz.

Maceranız çözümlendikçe yapacağınız her hamle sizi bir sonraki ipucuna götürecek ve maceranın sonunda çözüme ulaşacağınız noktada Avrupanın tarihi casusluk başkentlerinden bir tanesinde bir gece geçireceksiniz.

Göreviniz tamamlandığında, size casus olarak geçirdiğiniz süre boyunca yaptıklarınızı gösteren görsel bir kayıt verilecek.

Program

Uluslararası bir MI6 ajanının tehlikeli ve maceralı dünyasına girin. Sizin hayatınız ya da bir arkadaşınızın hayatı entrikalarla dolu bu sürükleyici casusluk oyunu ile tamamen değişecek. Oyunun süreceği iki aylık süre boyunca, oyunun kahramanı çok gizli bir göreve yönelik olarak alanında eksper olmuş uzmanlarla çalışacak ve simsarlık alanında kullanılan pratik teknikleri öğrenecek. Tüm aksiyonlar sizin günlük hayatınıza yansıtılacak ve hızlı gelişen olaylarla dolu bir macera gerçek hayatınız içinde size sunulacak. Oyunun kahramanı, uluslararası öneme haiz olan bir görev için uzmanlarla beraber bir takım oluştururken, aynı zamanda bir casusun gerçekte nasıl bir hayat yaşadığına dair herşeyi keşfedecek. Gerçek bir gözetleme operasyonunu yaşayacak ve simsarlık, ajan toplama ve gizli haberleşme teknikleri gibi geleneksel casusluk yeteneklerini tecrübe edebilecek. Hatta gerçek bir kılık değiştirme uzmanı ile beraber çalışacak ve sizin için geliştirilecek olan yeni bir kılığa bürünecek ve bu kılığınızı gerçek zamanlı operasyonel bir senaryo içerisinde kullacaksınız. Sizin Görev Takımınız hem İngiltere hem de uluslararası kamu ve özel istihbarat alanında yirmi yıldan daha fazla tecrübeye sahip olan uzmanlardan oluşmuş bir grup olacak. Oyuncular arasında kurulacak olan kapsamlı ağ ile oyunun kahramanı olacak olan kişinin hareket, istek ve arzularına göre şekillendirilecek olan benzersiz senaryolar hayata geçirilecek. Oyunun gidişatı tamamen oyunun kahramanının alacağı kararlara kuracağı etkileşimlere göre şekillenecek. Görevinizin sonunda Avrupanın tarihi casusluk başkentlerinden birinde bir gece kalacaksınız ve dramatic bir gerçeği keşfedeceksiniz. Görevinizi başarılı bir şekilde bitirdikten sonra size casus olarak geçirdiğiniz süre boyunca yaptıklarınızı gösteren görsel bir kayıt verilecek.

Fotograflar