+90.530.879.12.82 hayal@kisiyeozelseyahat.com
+90.530.879.12.82 hayal@kisiyeozelseyahat.com

Amsterdam Keşfi

0
Talebinizi Gönderiniz
Talebinizi Gönderiniz
Adınız*
Email*
Talebiniz*
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Takip Listene Ekle

Adding item to wishlist requires an account

4287

Neden Biz?

  • Size özel hizmet
  • 7/24 size özel destek
  • Kişiye özel seyahat anlayışı
  • Tüm hizmetler bir arada

Sorunuz mu var?

Deneyimli ekibimiz her zaman size yardımcı olmaya hazır.

0.212.803.80.49

hayal@kisiyeozelseyahat.com

4 Gün
Amsterdam
Deneyim Detayları

Tarihi merkezi, birçok müzesi ve binlerce renkli kanalıyla Amsterdam şehrinin güzelliğini keşfedin. Aalsmeer’de dünyanın en büyük çiçek müzayedesini, 17. Yüzyıl Delft’in canlı kasabalarını (çömlekçiliğiyle bilinir), güzel Rotterdam’ı, Hükümetin bulunduğu The Hague’ı İngilizce konuşan rehber eşliğinde ziyaret edin. Seyahatinize, otelinize özel havalimanı transferiyle başlayıın ve Kanal Geçişinin yanı sıra birçok rehberli (paylaşımlı) turların tadını çıkarın…

Sizi neler bekliyor

Lorem ipsum dolor sit amet, sollicitudin eros natoque at amet vel, vitae nonummy sed luctus posuere morbi. Nulla gravida, eu praesent accumsan error……

Program
  1. Gün: Amsterdam

Havalimanından otelinize özel araç ve şoförle transfer.

Vardığınızda şoförünüz tarafından size bir şehir  haritası, tren biletleri (gerekiyorsa) ve faydalı bulabileceğiniz diğer turistik bilgileri içeren bir hoş geldiniz paketi verilecek. Eğer seyahat programınızın başlangıcında özel transferiniz yoksa alternatif ayarlamalar yapılabilir.

Günün geri kalanında serbest zaman.

  1. Gün: Amsterdam

Amsterdam’ı tahmin edebileceğiniz en esnek şekilde keşfetmek için size bir fırsat: 24 saat içinde 4 farklı rota. Turist otobüsünde kendi dilinizde bilgileri bulacaksınız. Kapsamlı kanal sistemi sayesinde kanal otobüsü (bot), Hollanda’nın başkentinin güzelliğini keşfetmek için muhteşem bir yoldur. 18 durağıyla en favori müzeniz veya cazibe merkezleri daima kısa bir yürüyüş mesafesi içinde kalacak.

  1. Gün: Amsterdam

Aalsmeer’in dünyaca ünlü çiçek mezatını ziyaret ederek başlıyoruz (Pazar günleri kapalıdır ve yerine geleneksel ahşap ayakkabı imalatı ziyareti konur). Hollanda’nın ikinci büyük şehri olan ve modern ve büyüleyici mimarisiyle bilinen Rotterdam’a devam ediyoruz. Sonraki molamız, renkli Delft kasabası. Delft Blue Pottery Fabrikasına yapacağınız ziyarette bu seramik tekniklerinin tarihi gelişimlerini öğreneceksiniz. Delft’ten The Hague’e doğru şehir turu yaparken Parlamento Binası ve Barış Sarayı gibi hükümet binalarını da göreceksiniz. Bu gezide Madurodam’ı ziyaret edebilirsiniz. Bu minyatür şehir, size Hollanda’nın en önemli yerlerini 1:25 ölçekle gösterir.

  1. Gün: Amsterdam

Özel araçla ve şoförle otelinizden havalimanına transfer.

Dâhil Olanlar:

Kesin hareket garantisi – seyahat planına göre belirtilen yerlerde Konaklama, Aktiviteler, Yemekler, Ücretler – turunuz esnasında yerel ve uluslararası seyahat asistanı – özel ve kişisel hizmetler.

Dâhil Olmayanlar:

Açıkça belirtilmedikçe bahşişler, kuru temizleme, alkollü ve alkolsüz içecekler. İsteğe bağlı aktiviteler/ekstralar, vizeler (belirtilmedikçe), seyahat sigortası.

Harita
Fotograflar